НовиниСвіт

Автовиробники змушені продовжувати простий через брак мікрочіпів

Ford і GM заявили про продовження простою своїх виробничих ліній через брак напівпровідників – проблеми, яка продовжує впливати на автовиробництво у всьому світі.

Раніше GM оголосила про закриття свого заводу в Сан-Луїс-Потосі в Мексиці до середини березня, але тепер цей термін буде продовжений як мінімум до кінця місяця. У той же час завод компанії в Канзасі (США), буде закритий «принаймні до середини квітня», як і завод CAMI в Інгерсолл, Онтаріо, Канада.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В GM також повідомили на цьому тижні, що їх завод в Граватаі в Бразилії у квітні і травні буде простоювати.

Це повідомлення було за новиною про те, що Ford змушений припинити виробництво Focus на своєму заводі в Саарлуї (ФРН) на п’ять тижнів. За даними компанії, автомобільний завод у Валенсії (Іспанія), також постраждав від браку напівпровідників. На вісім днів збільшено тимчасове закриття і заводу Ford у Крайові, де виготовляються EcoSport і Puma.

Також Ford додав три дні до простоїв на своєму складальному заводі у Кельні, на якому виробляється популярна Fiesta. Виробництво в Кельні було зупинено 1, 2 і 8 березня.

Крім названих моделей компанія змушена буде переглянути виробничі плани з випуску таких моделей як: Kuga, Mondeo, S-Max, Galaxy і Transit Connect.

Back to top button