НовиниСвіт

Автовиробники заявили про необхідність створення в ЄС заводів мікросхем

За розробку «узгодженої європейської ініціативи» для максимально швидкого створення в Європі мережі заводів із випуску мікросхем, внаслідок чого буде ліквідовано залежність від їх постачання з Азії, висловилася Асоціація європейських автовиробників (ACEA). Про це йдеться в адресованому Єврокомісії листі ACEA.

«Нинішня криза показує, наскільки вразливий ланцюжок поставок напівпровідників і як необхідно мінімізувати нашу залежність від зарубіжних ринків, особливо азіатських, для цих життєво важливих компонентів», — зазначив у посланні голова ACEA, голова ради директорів концерну BMW Олівер Ципсе.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Також він зазначив, що на даний час європейські виробники автомобілів, по суті, зводять кінці з кінцями, тоді як азіатські бренди налагодили відносини зі своїми місцевими постачальниками.

При цьому в ACEA уточнили, що на створення таких заводів у Європі піде кілька років, через що європейські виробники будуть відчувати нестачу мікросхем, оскільки більша частина виробництва напівпровідників перемістилася до країн з дешевшою робочою силою.

Source
Regnum.ru
Back to top button