НовиниСвіт

Автовиробник Daimler змінив назву на Mercedes-Benz Group

Німецький автовиробник Daimler AG офіційно перейменований у вівторок, 1 лютого, на Mercedes-Benz Group AG. Усередині компанії перейменування було завершено вже в суботу – рівно 136 років після того, як 29 січня 1886 піонер автомобілебудування Карл Бенц (Carl Benz) запатентував винайдений ним перший у світі автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння, йдеться в заяві фірми.

Рішенням про ребрендінг голова правління корпорації Ола Келленіус (Ola Källenius) завершує масштабну корпоративну реструктуризацію, яка почалася наприкінці 2021 року з виділення вантажного підрозділу Daimler Truck. Відтоді є дві окремі компанії, кожна з яких котирується на фондовій біржі. В даний час Mercedes-Benz зосередився на виробництві легкових автомобілів та мінівенів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як заявив Келленіус минулого тижня, для того, щоб підвищити привабливість автовиробника, як логотип компанії використовуватиметься традиційна емблема з трипроменевою зіркою. Заявлена ним мета – зробити Mercedes-Benz люксовим брендом. Згідно з додатковою інформацією, у вівторок змінена назва має бути внесена до торгового реєстру.

За словами Келленіуса, у майбутньому бізнес Mercedes-Benz буде орієнтований на електромобілі. Якщо “дозволять ринкові умови”, штутгартський концерн має намір повністю перейти на їхнє виробництво вже до кінця поточного десятиліття.

За оцінками експертів, Mercedes-Benz – один із найдорожчих автобрендів світу. Минулого року, наприклад, американська консалтингова фірма Interbrand оцінила його у 51 мільярд доларів США (близько 45,7 мільярда євро). У даному сегменті його обходить лише японський конкурент Toyota. А очолюють рейтинг найдорожчих брендів світу американські гіганти Apple та Amazon.

Source
DW
Back to top button