ВиробництвоНовини

Автовиробництво в Україні почало рік з падіння

У січні 2021 року підприємства українського автопрому виготовили 604 од. автотранспортних засобів, що на 29% менше, ніж у першому місяці 2020 року, повідомляє Укравтопром.

Найбільше у минулому місяці було виготовлено легкових автомобілів – 576 шт. На ЗАЗі випустили 325 легкових авто, а на Єврокарі 251 машину. Незважаючи на те, що у січні поточного року статистику в цьому сегменті формували вже два підприємства – ЗАЗ і Єврокар, а не одне, як торік, випуск легкових автомобілів у річному обчисленні впав майже на 27 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Випуск комерційних автомобілів (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) становив 4 шт., що удвічі менше, ніж рік тому. Як і у січні 2020 р., всі виготовлені на заводі «Черкаський автобус».

На 58% впало автобусне виробництво. За місяць в Україні було виготовлено 24 автобуси. Найбільшу кількість випустив завод «Черкаський автобус» – 15 шт. На ЗАЗі повідомили про виробництво 8 автобусів. Січневий результат Часівоярського автобусного заводу – 1 шт.

Back to top button