ДайджестНовиниСвіт

АвтоВАЗ вирішив зберегти Niva Travel в лінійці марки Lada

АвтоВАЗ продовжив Схвалення типу транспортного засобу на модель Niva Travel. Позашляховик залишиться в лінійці Lada як мінімум до липня 2024 року, пише motor.ru.

На 2024 рік у компанії масштабні плани. В Групі Renault цей рік фігурує як термін переходу всіх моделей Lada на єдину модульну платформу CMF-B, яка вже є основою Dacia Sandero і Logan третього покоління. За задумом глави альянсу Лука де Мео, оптимізація виведе АвтоВАЗ в ряди «конкурентоспроможних і ефективних автовиробників світового рівня». Lada і Dacia залишаться марками, що продають бюджетні машини, але вектор їх розвитку зміститься в бік C-сегменту. На 2024 р. також заплановано запуск нового покоління Lada Niva на архітектурі CMF-B.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Для довідки: Lada Niva Travel встала на конвеєр «Lada Захід Тольятті» у грудні 2020 року. Від Lada Niva (до 2019 року продавалася як Chevrolet Niva), позашляховик відрізняється іншим оформленням передка і корми, новою оптикою і решіткою радіатора. З її виходом на ринок збірка дореформеної Lada Niva завершилася.

Back to top button