“АвтоВАЗ” скоротить виробництво на 25 тис. авто

“АвтоВАЗ” має намір протягом наступних трьох місяців скоротити виробництво машин на 25 тис. одиниць. Про це повідомляє прес-служба автозаводу.

“Внаслідок скорочення продажів всіх автомобілів на російському ринку і для кращого управління рівнем запасів “АвтоВАЗ” прийняв рішення про скорочення виробництва автомобілів Lada в вересні, жовтні і листопаді в цілому на 25 тис. одиниць”, – йдеться в повідомленні.

При цьому виробник зазначив, що всі співробітники підприємства як і раніше будуть трудитися повний робочий день при збереженні повної зарплати. Вони зосередяться на вивченні систем якості, стандартизованих процесів роботи, а також на інших нових методиках і технологіях.

Нагадаємо, що в липні на російському ринку було реалізовано 28 тис. автомобілів марки Lada, що на 25% менше, ніж в аналогічному місяці 2013 року. За перші сім місяців нинішнього року продажі “АвтоВАЗу” впали на 16% до 220,8 тис. машин.

У нинішньому році Волзький автозавод кілька разів призупиняв виробництво автомобілів. Зокрема, наприкінці лютого припинився випуск моделей Lada Granta, Kalina і 4?4. У квітні спільне підприємство “GM-АвтоВАЗ” тимчасово зупинило складальний конвеєр, на якому складаються позашляховики Chevrolet Niva.