Новини

АвтоВАЗ скорочує штат на 20 відсотків

Загальна кількість співробітників, звільнених з «АвтоВАЗу» в 2014 році, може скласти близько 13 тисяч осіб, при тому, що раніше називалася цифра – 7,5 тисяч. За даними на кінець минулого року, на підприємстві працювало 65,8 тисячі осіб. Таким чином, під скорочення потрапить 20 відсотків працівників «АвтоВАЗу», повідомляє агентство Reuters.

У поточному році з волзького автозаводу вже було звільнено понад 5,1 тисячі осіб. «Підставою для таких заходів стали необхідність поліпшення фінансово-економічного становища підприємства, вдосконалення організаційної та виробничої структури, оптимізація витрат в умовах загального падіння продажів автомобілів в Росії і негативних прогнозів динаміки ринку на 2014 рік», – пояснили в «АвтоВАЗі».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За даними «Асоціації європейського бізнесу» (АЄБ), з січня по квітень 2014 «АвтоВАЗу» вдалося продати 128,6 тисячі автомобілів, що на 16 відсотків менше порівняно з аналогічним періодом минулого року. При цьому загальне падіння російського авторинку в перші чотири місяці становило чотири відсотки.


Back to top button