Календар автошоу

Автосалон в Нью-Йорку знову перенесли, тепер – на серпень 2021-го

Виставка пройде в розширеному просторі конференц-центру Джейвітса.

Весняний автосалон в Нью-Йорку (New York International Auto Show, NYIAS) в цьому році став однією з жертв коронавируса: спочатку організатори намагалися обмежитися введенням додаткових заходів безпеки, але в підсумку були змушені повністю скасувати шоу. При цьому традиційну майданчик виставки – знаменитий Javits Center – переобладнали під тимчасовий госпіталь.

Був момент, коли автосалон все ще сподівалися провести в 2020 році – в кінці літа або початку осені. Тепер же з’ясувалося, що він не відбудеться і наступної весни. Президент NYIAS Марк Шенберг оголосив, що виставка знову переноситься: для звичайної публіки вона буде працювати 20-29 серпня, а для представників ЗМІ відкриється днем ​​раніше.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Пандемія COVID-19 безпосередньо в оголошенні не згадується, але, судячи з формулюванням, вона явно була ключовим фактором, що вплинув на рішення організаторів. Останні змогли побачити в вимушеному перенесення і світлу сторону: до цього часу конференц-центр імені Джейкоба Джейвітса буде розширено. З’являться відразу кілька нових просторів, включаючи додаткові 100 тисяч квадратних футів (понад 9 тисяч м2) на основному поверсі.

Що цікаво, місяцем раніше з літа на осінь 2021 року перенесли Детройтський автосалон (North American International Auto Show, NAIAS). Зроблено це було, в тому числі, і для того, щоб не занадто перетинатися за часом з виставками в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі. Не виключено, що тепер організаторам NAIAS знову доведеться переглянути свої плани.

Back to top button