Календар автошоуСвіт

Автосалон у Пекіні відклали через коронавірус

Міжнародний автосалон, який мав пройти у Пекіні з 21 по 30 квітня одразу у двох виставкових центрах, відкладено на невизначений термін. Відповідне повідомлення напередодні з’явилося на офіційному сайті шоу.

Ще минулого місяця пройшла чутка, ніби салон Auto China 2022 (він же – Beijing International Automotive Exhibition) доведеться скасувати, оскільки в Піднебесній знову почастішали випадки зараження коронавірусом. Тепер прийшло й офіційне підтвердження: у заяві Секретаріату виставки сказано, що захід переноситься, щоб повною мірою виконати всі вимоги державної та муніципальної влади, пов’язані з профілактикою пандемії. Нові дати проведення шоу поки що не визначено: їх оголосять окремо. Раніше інсайдери говорили, що розглядається можливість проведення шоу у червні.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Пекінський автосалон – один із двох найбільших у країні. Це бієнале, що чергується з виставкою у Шанхаї. Обидва заходи традиційно відбуваються навесні, але позаминулого року Beijing International Automotive Exhibition вже довелося переносити на осінь – також через коронавірус.

При цьому Auto China – явище міжнародного масштабу: світові виробники нерідко обирають для прем’єр саме цей майданчик, адже Китай – найбільший авторинок світу. Так, цього року в Пекіні планували показати нове покоління BMW 7-ї серії, включаючи батарейну модифікацію i7, і перший електричний кросовер Mercedes-Benz EQS SUV – серед іншого. Але саме ці дебюти відбудуться у будь-якому випадку: та ж BMW спочатку збиралася показати новий флагман одночасно в кількох містах світу.

Найближча значуща автомобільна виставка – салон у Нью-Йорку, який відбудеться 15-24 квітня. Крім презентацій нових машин, там, за традицією, оголосять переможця конкурсу «Всесвітній автомобіль року».

Back to top button