Новини

Авторинок Піднебесної готовий до нового рекорду

Продажі легкових автомобілів в КНР за підсумками листопада збільшилися на 17,2% до 2 млн 590 тис. 200 одиниць. За даними Китайської асоціації автовиробників (СААМ), за одинадцять місяців 2016 року китайський авторинок виріс на 15,6% до 21 млн 679 тис. 100 машин, залишаючись найбільшим в світі. Таким чином, цей показник вже перевищив рекорд продажів, встановлений за підсумками всього 2015 року, пише «АВТОСТАТ».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Збільшення попиту зумовлено дворазовим зниженням податку на покупку нових автомобілів з двигуном об’ємом до 1,6 л, частка яких перевищує 70%.

Згідно з прогнозом СААМ, в 2016 році китайський авторинок зросте близько 6% по відношенню до минулого року, коли було продано 21 млн 146 тисяч машин.

Нагадаємо, в умовах зниження попиту китайська влада з жовтня 2015 року вдвічі знизила податок на покупку нових автомобілів з двигуном об’ємом до 1,6 л до кінця 2017 року. Крім того, підтримання попиту продовжує сприяти триваючий відтік населення у великі міста. У той же час зростання автомобільних продажів може стримувати ослаблення економіки Китаю, а також політика влади китайських мегаполісів по обмеженню реєстрацій нових машин в рамках боротьби із забрудненням навколишнього середовища і пробками.

Back to top button