Новини

Автопром РФ отримає чергові мільярди держпідтримки

Російський автопром продовжить отримувати державну підтримку і в наступному році, повідомив під час зустрічі з представниками ЗМІ міністр промисловості і торгівлі Денис Мантуров.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Держпідтримка попиту на автомобільну техніку в РФ в 2018 році становитиме 24 млрд рублів, і ще 9,5 млрд рублів буде знаходитися в резерві, заявив міністр.

При цьому глава Мінпромторгу пояснив, як будуть розподілені ці кошти. Наступного року 2,5 млрд руб. підуть на стимулювання продажів автобусів і техніки для житлово-комунального господарства на газомоторному паливі, на програму оновлення міського електротранспорту виділяється 1,5 млрд рублів проти 900 млн руб., витрачених в поточному.

Ще 16 млрд руб., за словами Мантурова, призначені на адресні програми підтримки попиту – “Перший автомобіль”, “Сімейний автомобіль”, “Своя справа”, “Російський тягач”, “Російський фермер”. Крім того, російський автопром в 2018 р. отримає 100 млрд руб. промислових субсидій.

З урахуванням потужної державної підтримки в міністерстві промисловості і торгівлі РФ сподіваються на зростання автовиробництва в середньому на 18% по всіх категоріях техніки.

У Мінпромторзі також вказують, що частка ринку автомобілів, вироблених в РФ, становить близько 86%: в сегменті легкових автомобілів – 86,3%; легких комерційних автомобілів – 88,9%; вантажівок – 73,3%, автобусів – 87,9%.

За матеріалами: «Інтерфакс»

Back to top button