Новини

Автопром поступово покидає Австралію

В Австралії, де вирішили відмовитися від власного автопрому, в листопаді остаточно зупинено моторне виробництво марки Holden, що входить в автомобільну корпорацію General Motors.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

При цьому автомобілі Holden на австралійському промисловому майданчику випускатимуться ще близько року, а оснащення їх двигунами буде здійснюватися зі сформованого запасу і за рахунок імпорту.

Власне моторне виробництво в Австралії концерн GM відкрив ще в 1948 році, за весь час там було випущено більше десяти мільйонів моторів, третина з яких була експортована на заводи Корпорації в інші країни.

Нагадаємо, що в жовтні вже припинив роботу складальний завод концерну Ford. Однак у випадку з Ford між зупинкою моторного та автоскладального заводів пройшло лише два тижні.

Складання своїх автомобілів в Австралії згортають не тільки американські бренди, в наступному році буде зупинено місцеве підприємство японської корпорації Toyota.

Виробляти машини в благополучній Австралії давно стало невигідно, в зв’язку з чим і було прийнято рішення, що простіше і дешевше забезпечувати ринок зеленого континенту готовими автомобілями з заводів інших країн.

Back to top button