Новини

Автопром Білорусі готується освоїти виробництво пікапів

Виробництво бюджетних пікапів індійської марки Mahindra може початися на білоруському заводі “Юнісон” під Мінськом.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В даний час на підприємстві вивчають як сам автомобіль, так і перспективи його продажів. Але вже є впевненість, що навіть з урахуванням логістичних витрат і мит на ввезення імпортних комплектуючих автомобіль буде помітно дешевшим за російські УАЗи.

“Конструкція у російських та індійських пікапів схожа, але при цьому наша машина оснащена потужним турбодизелем, так що перспективи у неї непогані”, – зазначив у спілкуванні з журналістами керівник підприємства Дмитро Єгоров.

Модель, яку Mahindra пропонує під назвою Scorpio Getaway або Pik-Up, побудована на рамі, має ресорну задню підвіску і повний привід, що жорстко підключається, як альтернатива приводу задньому. Дорожній просвіт досягає 210 мм. Оснащується автомобіль турбодизельним двигуном об’ємом 2,2 літра, що видає 140 к.с. і 320 Нм, в поєднанні зі 6-ступінчастою “механікою”. Передбачено два варіанти кабін – з одним і двома рядами сидінь. Вантажопідйомність пікапа – тонна. У списку опцій передбачені стандартні системи ABS + EBD, дві подушки безпеки і клімат-контроль.


Джерело: Автостат


Back to top button