Новини

Автовиробництво в Україні продовжує скорочуватися

За попередніми даними асоціації «Укравтопром», листопадовий випуск автотранспорту в Україні порівняно з минулим роком скоротився на 49% до 520 од.

Легковий підрозділ національного автопрому закінчив місяць з показником 440 автомобілів, продемонструвавши дворазове падіння відносно свого результату річної давності. Практично всю листопадову статистику по легкових автомобілях сформував завод «Єврокар», де було зібрано 439 машин, на 40% менше ніж роком раніше.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Один легковий автомобіль був вироблений на ЗАЗі. Як пояснили на заводі, виробництво автомобіля пройшло в тестовому режимі з метою перевірки тех. стану обладнання та технологічних процедур. Нагадаємо, в листопаді минулого року ЗАЗ виробив 160 л.а.

Виробництво вантажних автомобілів в минулому місяці (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) склало всього 2 одиниці, що в 14,5 раза менше листопадового результату 2017 року.

Автобусне виробництво впало на 13%, до 78 шт.

Всього з початку року в Україні було виготовлено 6350 од. автотранспортних засобів або на 17% менше ніж за аналогічний період минулого року.

Легкових автомобілів – 5463 шт. (-17%);

Комерційних – 132 шт. (-69%);

Автобусів – 755 шт. (+10%).

Нагадаємо, що, висловлюючи особливу тривогу щодо ситуації в національному автопромі, учасники другого Українського Автомобільного Форуму направили відкрите звернення представникам влади, в якому запропонували ряд невідкладних заходів, які необхідно оперативно прийняти для збереження і реалізації виробничого потенціалу галузі.

Back to top button