Новини

Автовиробництво в лютому

За попередніми даними асоціації “Укравтопром”, в лютому 2017 року на українських заводах було вироблено 362 автотранспортні засоби, що вдвічі більше результату торішнього лютого, але на 8% менше січневого показника цього року.

У загальному обсязі автовиробництва більшу частину охопили легкові автомобілі, яких було випущено 259 шт. (всі виробництва ПрАТ “Єврокар”). У порівнянні з лютим 2016 року виробництво легкових автомобілів збільшилося майже на 74%, а відносно січня поточного року відбулося падіння на 14 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Кількість комерційних автомобілів, зафіксованих в статистиці “Укравтопрому” в звітному місяці – 50 машин (всі виробництва ПАТ “ЗАЗ”), що на 67% більше, ніж у лютому 2016 року, але при цьому на 15% менше, ніж за попередній місяць. В Асоціації відзначають, що наведені дані по комерційних автомобілях можуть відрізнятися від фактичних, оскільки ПАТ “АвтоКрАЗ” перестав публікувати результати по своєму виробництву з серпня минулого року.

Також за поточний місяць було вироблено 53 автобуси, такий обсяг виробництва на 51% перевищив показник попереднього місяця. У лютому минулого року автобуси не вироблялися.

Всього за два перших місяці 2017 року Україні було вироблено 756 автотранспортних засобів, що на 60% більше торішнього результату. З них:

Легкові автомобілі – 559 шт. (+50% до аналогічного періоду минулого року).

Комерційні автомобілі – 109 шт. (+16% до апмр).

Автобуси – 88 шт. (+1660% до апмр).

Детальніше в таблицях

Back to top button