Новини

Автовиробництво в лютому

За попередніми даними асоціації «Укравтопром», в лютому 2014 року в Україні було виготовлено 5 344 автотранспортних засобів або на 61% більше ніж у січні та на 83% більше лютневого результату попереднього року.

Обсяг виробництва легкових автомобілів у лютому досяг позначки 5 112 штук, перевищивши січневий результат на 59%, а аналогічний минулорічний показник на 92 відсотка.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Комерційних автомобілів у січні було вироблено 188 шт. При цьому, такий результат більш ніж у 3 рази перевищує січневий показник і на 63% більше торішнього.

Лютневе виробництво автобусів становило 44 одиниці або на 2 од. менше ніж у попередньому місяці. Падіння автобусного виробництва зафіксовано також і по відношенню до лютого 2013 року ( -69 %).

Всього за перші два місяці поточного року із заводів українських автовиробників вийшло 8 658 одиниць автотранспорту. Такий результат демонструє більш ніж двократне зростання автовиробництва в Україні .

Найбільшим автовиробником за підсумками перших двох місяців залишається Запорізький автомобілебудівний завод, який забезпечив 47% випуску всіх автотранспортних засобів за цей період


Back to top button