Новини

Автовиробництво на третину відстало від вересневого результату минулого року

У вересні з українських заводів вийшло 550 одиниць автотранспортної техніки, що на 33% менше ніж роком раніше, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В «плюс» минулого місяця, і то за рахунок надзвичайно низької бази порівняння, вдалося вийти лише двом підприємствам: черкаському автобусному заводу (+19%) і чернігівському автозаводу (+31%), які випустили у вересні 43 і 21 од. автотранспорту відповідно.

У легковому сегменті українського автопрому продовжує працювати тільки одне підприємство – «Єврокар», де за місяць SKD методом було складено 476 автомобілів. Обсяг вересневого складання Єврокару в порівнянні з 2017 роком зменшився на 8 відсотків. Всього випуск легкових автомобілів в Україні відносно вересня минулого року просів на 31%.

Виробництво вантажних автомобілів минулого місяця (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) становило всього 3 одиниці, що в 20 разів менше від результату річної давності.

Автобусне виробництво знизилося на 3% і становило 71 шт.

Всього з початку року в Україні було виготовлено 5094 од. автотранспортних засобів або на 11% менше ніж за аналогічний період минулого року.


Back to top button