Новини

Автовиробники продовжують збільшувати локалізацію виробництва в Росії

Німецький автомобілебудівний концерн Volkswagen продовжить розширювати свій бізнес в Росії і має намір до кінця 2018 інвестувати 1,2 млрд євро.

Нагадаємо, концерн уже вклав у виробництво автомобілів у РФ 1,3 млрд євро.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

VW вкладе 250 млн євро у власний завод з виробництва двигунів в Калузі. Відкриття підприємства заплановано на 2015 рік, його потужність складе близько 600 двигунів на день.

Зараз, за словами керівників Volkswagen Group Rus, найвища локалізація серед моделей, що випускаються на російському заводі, у Volkswagen Polo – близько 60%. Надалі такого ж рівня локалізації досягатимуть нові моделі, що запускаються у виробництво, під них може бути запущено і виробництво більш потужних двигунів.

Для довідки: калузький завод Volkswagen збирає Skoda Fabia, Volkswagen Tiguan і Polo седан, Volkswagen Touareg і Volkswagen Multivan, очікується запуск Skoda Rapid. Крім того, німецький концерн складає дві моделі Skoda Yeti і Skoda Octavia на потужностях заводу «Групи ГАЗ», і збирається тут запустити складання Volkswagen Jetta.

Слідом за Volkswagen альянс Renault-Nissan заявив про наміри про наміри збільшити локалізацію на “АвтоВАЗ”-і.

На Тольяттинском заводі почав роботу цех складання силових агрегатів, що випускаються за ліцензією альянсу Renault-Nissan. На поточний момент російський автогігант освоїв складання 16 – клапанних двигунів сімейства К – 1,6-літрові мотори потужністю 105 к.с. Крім того, тут же налагоджена збірка коробок передач сімейства J різних модифікацій.

Потужність нового виробництва становить 300 тисяч двигунів на рік. Новий цех дозволить заводу в Тольятті збільшити локалізацію моделі Lada Largus до 72%. Надалі обсяги виробництва будуть нарощуватися, а номенклатура вироблених агрегатів розширюватися. Рівень локалізації моторів планується довести до 80%, для чого у подальшому будуть освоєні процеси лиття та механообробки елементів двигунів.

Back to top button