Новини

Автовиробники ЄС вимагають реформ

З метою привернення уваги нових європейських лідерів і ключових політиків до потреб галузі автовиробники Євросоюзу видали Маніфест про конкурентоспроможність європейської автомобільної промисловості.

У своєму зверненні представники європейського автопрому підкреслили значення автовиробництва для ЄС. Вони нагадали політикам, що автомобільна промисловість Європи забезпечує роботою 12,9 млн. осіб, виробляє п’яту частину автотранспорту в світі, її оборот становить майже 7% ВВП Євросоюзу і таким чином є частиною спадщини континенту і його промислового майбутнього.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Минулого року в ЄС було зареєстровано 13,6 млн. нових автотранспортних засобів. І хоча цей результат більш ніж на чверть нижче в порівнянні з докризовим піком 2007 року, але ситуація поліпшується, і в зв’язку з цим Асоціація європейських автовиробників (ACEA) прогнозує, що обсяг продажів цього року в Європі продовжить збільшуватися. Таку надію в ACEA пов’язують з відродженням економіки Європи.

Ініціатори Маніфесту підкреслюють, що економічне зростання безпосередньо залежить від стану автомобільної промисловості.

Саме з цієї причини функціонери європейського автопрому закликають політиків взяти на себе зобов’язання здійснити реформи, необхідні для підтримки і поліпшення умов, в яких працюють бізнес і промисловість ЄС.

Для того щоб зберегти конкурентоспроможність європейської автомобільної промисловості на світовому ринку, ACEA пропонує європейським лідерам невідкладно зосередитися на вирішенні таких глобальних питань, як впровадження інновацій, сприяння просуванню продукції на зовнішніх ринках і створення сприятливої для виробників нормативно-правової бази.


Back to top button