Технології

Автопілот Tesla FSD буде доопрацьовано до кінця року

Автопілот Тесли за час свого життя не раз оновлювався, проте все одно викликав нарікання. Асоціація Euro NCAP зовсім недавно поставила йому оцінку задовільно. А незабаром користувачам буде доступна більш досконала варіація, названа Full Self-Driving (FSD). Вона може бути куплена разом з автомобілем як опція ($ 5000), оформлена як щомісячна передплата (запрацює в 2021-м) або встановлена ​​«по повітрю» на вже наявну машину, якщо на ній є автопілот версії 3.0 і вище (c 29 жовтня ціна апдейта підніметься з $ 8000 до $ 10 000). В ідеалі з FSD можна буде доїхати з дому до роботи і назад повністю в автоматичному режимі.

Спочатку FSD буде доступний обмеженому числу клієнтів, фактично виступають бета-тестерами. І днями Tesla розширила число таких власників Тесла, яким довірено софт, що не відшліфований остаточно.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Автопілот Tesla FSD буде доопрацьовано до кінця року

Незважаючи на фактичну повну автономність, тримати руки на кермі для підстраховки необхідно. Деякі бета-тестери повідомляють, що іноді машина з FSD робить «несподівані дії». Наприклад, Джеймс Лок в своїх поїздках зазначив, що Tesla добре справляється зі світлофорами і стоп-лініями, перехрестями і поворотами на них, але кілька разів вимагала коригування керма з боку водія, що не повертала з включеними поворотниками і проїжджала «лежачих поліцейських» швидше, ніж хотілося б. Ну а поки FSD знаходиться на стадії бета-тестування, компанія запропонувала звичайним клієнтам покращений, хоча і минулий, автопілот (Enhanced Autopilot) всього за $ 4000 (для тих, хто раніше купив Теслу без цього софта).


Back to top button