Новини

Автомобільні виробники виступають за цілісність ЄС

Автомобільні гіганти Nissan, Ford і Daimler звернулися до британців, виступаючи за те, щоб Великобританія залишилася в складі Європейського Союзу, в зв’язку з економічною вигодою від автомобільної промисловості.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Великобританія проведе референдум 23 червня, після якого вирішиться, залишиться країна частиною ЄС чи ні.

Вихід країни з Європейського Союзу може мати негативний економічний вплив на економіку країни і на європейські компаній, що працюють у Великій Британії. Серед них автомобільні компанії, які мають заводи з виробництва автомобілів на території Великобританії, теж можуть постраждати. Серед цих компанія знаходиться і Nissan.

Карлос Гон, керівник альянсу Renault-Nissan, відзначив, що майбутнє заводу на північному сході Англії було б поставлено під загрозу в разі виходу країни з Європейського Союзу.

«Ми вважаємо за краще, щоб Великобританія залишилася в складі Європейського Союзу. Нам хочеться, щоб наш завод і інженерний центр залишалися настільки ж конкурентноздатними з іншими організаціями на світовому рівні і кожна інвестиційна можливість буде розглядатися окремо», – сказав Карлос Гон.

Компанія Nissan має 8.000 співробітників у Великобританії, а сам завод виробив 475.000 автомобілів в минулому році, у тому числі 80% машин були відправлені на експорт.

У свою чергу, Бодо Уеббер, фінансовий директор Daimler зазначив: «Я за європейський ідеал і чим більше Європейський Союз, тим краще».

Не в останню чергу, Марк Філдс, керівник Ford вважає: «це в інтересах Великобританії» залишитися частиною ЄС. У 2015 році 58% автомобілів, вироблених в Великобританії, експортувалися до Європейського Союзу.

джерело www.motormania.com.ua

Back to top button