Новини

Автомобільному ринку РФ продовжили підтримку

Уряд Російської Федерації продовжив на 2016 р. держпрограми стимулювання автомобільного ринку – оновлення парку (виділено 22,5 млрд руб.), пільгового автокредитування (11,3 млрд руб., з урахуванням зобов’язань 2015 р.) і пільгового автолізингу (5 млрд руб.). Це випливає з постанов, опублікованих в четвер на сайті www.government.ru.

Деякі умови програм змінилися в порівнянні з 2015 р. Так, максимальна вартість автомобіля для участі в держпрограмі пільгового автокредитування (за рахунок бюджету знижується вартість кредиту) була збільшена на 150 000 руб. до 1,15 млн руб. Про збільшення максимальної вартості машин за держпрограмою чиновників просили іноземні автоконцерни через девальвацію рубля, яка привела до подорожчання автомобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Основний захід підтримки всього авторинку – програма оновлення парку (з бюджету автовиробникам компенсуються знижки на машини). У цьому році для великих виробників вантажівок і автобусів пом’якшено умову для отримання держсубсидій, яка стосується кількості продукції, випущеної в попередньому році. Це пов’язано з падінням виробництва.

Відбулися зміни і в програмі пільгового автолізингу. Тепер в ній може брати участь транспорт, вироблений не тільки в цьому році, але і в попередньому.

Легкові машини в програму пільгового лізингу не увійшли. На цьому наполягли російські виробники комерційної техніки.

Джерело: vedomosti.ru

Back to top button