Світ

Автомобільні камери Tesla викликають занепокоєння щодо конфіденційності

Використання автомобілем Tesla Inc автомобільних камер для запису та передачі відеозаписів пасажирів для розробки технології самокерування викликає занепокоєння щодо конфіденційності, заявив у вівторок впливовий американський журнал Consumer Reports.

Consumer Reports заявляє, що використання потенційно підриває переваги безпеки моніторингу водіїв, тобто попередження водіїв, коли вони не звертають уваги на дорогу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

“Якщо Tesla має можливість визначити, чи водій не звертає уваги, йому потрібно попередити водія в даний момент, як це роблять інші виробники автомобілів”, – сказав Джейк Фішер, старший директор Центру автоматичних випробувань Consumer Reports.

Такі виробники автомобілів, як Ford Motor та General Motors, системи моніторингу яких не записують і не передають дані чи відео, використовують інфрачервону технологію для виявлення рухів очей водіїв або положення голови, щоб попередити їх, якщо вони мають ознаки погіршення або відволікання уваги, зазначає журнал.

Внутрішні камери автовиробника, що базуються в Каліфорнії, також є суперечкою в Китаї, де військові заборонили в’їзд автомобілів Tesla до його комплексів, посилаючись на проблеми безпеки.

Минулого тижня генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що його компанію закриють, якщо її машини будуть використовуватися для шпигунства

Back to top button