СвітЧитацький зал

Автомобілі відомих футболістів: на чому їздять Коутіньйо, Мессі та Роналду

Навмисно чи ні, футболісти намагаються підвищити свою перевагу, купуючи найдорожчі автомобілі для своїх автопарків. Зазвичай найкращі футболісти світу воліють у своєму арсеналі спортивні машини чи суперкари, але бувають винятки.

За даними ЗМІ, найдорожчий автомобіль у світі належить Ліонелю Мессі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Мессі має у своєму арсеналі червоний спорткар Ferrari 335 S Spider Scaglietti, випущений у 1957 році і це авто вважається найдорожчим у світі. Ferrari 335 S Spider Scaglietti управляли одні з найкращих гонщиків у світі. Саме на цій машині Вольфганг фон Тріпс узяв друге місце в італійському Mille Miglia у 1957 році. У лютому 2016 року автомобіль було продано за рекордну ціну – 32 млн. євро.

Автомобілі відомих футболістів: на чому їздять Коутіньйо, Мессі та Роналду

Мессі має ефектну колекцію автомобілів. Серед них є такі марки як: Феррарі, Мазераті, Ауді, Додж Чарджер, Каділлак, Ленд Ровер, Мерседес та інші.

Відомий футболіст Філіппе Коутіньо, який грає на позиції півзахисника іспанського футбольного клубу “Барселона”, придбав новий автомобіль Audi Q7. Авто має потужність двигуна 340 кінських сил. Максимальна швидкість, до якої можна розігнати автомобіль – 242 кілометри на годину.

Вартість нової моделі Audi Q7 – в районі 81 000 $.

Купівля розкішних автомобілів – хобі футболіста Кріштіану Роналду і зараз у його колекції не менше ніж 20 автомобілів. У гаражі Кріштіану є Rolls-Royce Cullinan, Ferrari 599 GTO, Lamborghini Aventador, Porsche 911 Carrera S.

На особливу увагу заслуговує McLaren Senna – один з найдорожчих спорткарів у світі, названий на честь відомого автогонщика Айртона Сенни.

Улюблений автомобіль футболіста – Bugatti Chiron, який коштував Кріштіану приблизно 2,5 мільйона євро. З виходом Bugatti Voiture Noire 2021 у Роналду може з’явитися новий фаворит: футболіст уже зробив попереднє замовлення і стане одним з перших, хто отримає автомобіль за 11 мільйонів євро.

Back to top button