Новини

Автомобілі MINI можуть отримати спільну з Great Wall платформу

Німецький концерн BMW Group розглядає варіант випуску нових поколінь моделей MINI в Китаї на платформі, що використовується спільно з китайським автовиробником Great Wall Motor. Про це напередодні повідомило видання Automobile.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У жовтні минулого року Bloomberg повідомляло, що BMW вела переговори з Great Wall над планами створення спільного підприємства з виробництва MINI в Китаї. Тепер з’явилася інформація і про спільну платформу для автомобілів британської марки. Видання вважає, що MINI занадто дорого обходиться для баварців.

Раніше в якості партнера для виробництва марки MINI німці розглядали концерн Toyota, з яким вже розробили на одній платформі спорткари Z4 / Supra. Однак, схоже, співпраця з Great Wall може бути більш плідною.

Якщо угода між BMW і Great Wall відбудеться, німецький концерн, швидше за все, продовжить життєвий цикл нинішнього сімейства MINI на базі платформи UKL на пару років. Майбутні компактні автомобілі BMW можуть також поміняти місце виробництва на Китай, оскільки будуть побудовані також на спільній платформі.

Back to top button