Світ

Автомобілі Great Wall будуть збирати на колишньому заводі Mercedes-Benz

Китайська компанія викупила підприємство концерну Daimler

У автовиробника Great Wall з’явився новий завод за межами Китаю: компанія викупила у Daimler бразильське підприємство, на якому налагоджена збірка моделей Mercedes-Benz C-класу і GLA. Операцію планується закрити до кінця 2021 року, після чого китайці розпочнуть модернізацію заводу: виробничі потужності збільшать, а штат розширять з 600 до двох тисяч чоловік. Там організують випуск машин, які будуть продаватися не тільки на внутрішньому ринку Бразилії, але і поставлятися на експорт.

Новий завод стане четвертим для Great Wall за межами КНР. У китайській корпорації є підприємства в Росії (завод Haval в Тульській області, побудований з нуля), а також виробничі потужності в Індії і Таїланді, які китайці свого часу викупили у General Motors.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Угода з Daimler про продаж бразильських потужностей вже підписана. Невеликий завод, який почав роботу в 2016 році, розташований в Ірасемаполісе недалеко від Сан-Паулу, там працюють 600 чоловік, які збирають Mercedes-Benz C-Class і GLA для місцевого ринку. Підприємство розраховане на випуск 20 тисяч автомобілів на рік.

Great Wall найме більше півтори тисячі нових співробітників і збільшить виробничі потужності до 100 тисяч машин на рік. Терміни початку збірки поки не оголошені.

Згідно глобальної стратегії Great Wall, її світові продажі через кілька років складуть чотири мільйони автомобілів щорічно. Три мільйони будуть припадати на Китай, мільйон – на інші країни.

Back to top button