АвтоКрАЗ закріплює свою присутність на ринку Туркменістану

18 – 20 листопада відбулася Міжнародна виставка «Нафта і Газ Туркменістану 2014», яка щорічно збирає найбільших учасників нафтогазових проектів.

Автомобілі КрАЗ на виставці були представлені багаторічним партнером ПАТ «АвтоКрАЗ» – ТОВ «ТД« YARAW », що забезпечує гарантійний ремонт і сервісне обслуговування автомобілів КрАЗ в Туркменістані.

Серед  численних представників нафтогазової галузі стенд «АвтоКрАЗу» відвідали Міністр Міністерства нафтогазової промисловості і мінеральних ресурсів, представники Міністерства залізничного транспорту, а також керівники та фахівці державних концернів «Туркменефтегазстрой», «Туркменнефть», «Туркменгеологія», «Туркменхімія», «Туркменгаз».

 Під час роботи виставки гості змогли подивитися численні презентації продукції ПАТ «АвтоКрАЗ», керівники КрАЗа детально розповіли про нові моделі і перспективи розвитку модельного ряду марки КрАЗ.

Результати участі КрАЗа у виставці оптимістичні і ефективні, повідомляють у пресс-службі компанії. Виставка показала, що коло шанувальників марки КрАЗ в Туркменістані залишається незмінним: підприємства нафтогазового комплексу, будівельна галузь традиційно  віддають перевагу шасі КрАЗ, вибираючи їх в якості бази під установку нафтогазового та іншого потужного устаткування. Користуються стійким попитом і повнопривідні самоскиди КрАЗ-65032, які працюю на різних будівельних об’єктах країни.

У ході виставки «Нафта і Газ Туркменістану 2014» керівництвом підприємства були проведені ряд зустрічей, на яких досягнуто домовленостей щодо розвитку співпраці між ПАТ «АвтоКрАЗ» та міністерствами та державними концернами, встановлені перспективні зв’язки і відпрацьовано ряд питань з потенційними партнерами, що дає впевненість компанії в закріпленні своєї присутності на ринку Туркменістану.