«АвтоКрАЗ» створив новий мобільний малотоннажне шасі

«АвтоКрАЗ» розробив і виготовив нові універсальні шасі КрАЗ Н12.2M колісної формули 4х2. Шасі спроектовані з урахуванням їх максимальної уніфікації і адаптації під різні силові установки та спецнадбудови.

Враховуючи побажання покупців, на КрАЗ Н12.2M встановлена зручна безкапотна кабіна Hubei. Вона має оптимальне співвідношення ціна-якість, має високі ергономічні показники робочого місця водія. Тут є все, що забезпечує комфорт і низьку стомлюваність під час роботи. Це і комфортабельне сидіння на пневмопідвісці, і регульована за кутом і висоті рульова колонка, і функціональна панель приладів, а також багато інших приємних дрібниць.

Крім цього, нове шасі КрАЗ Н12.2M оснащено рядним шестициліндровим двигуном ЯМЗ-536 (Euro 4) потужністю 312 к.с., обладнаним системою рециркуляції вихлопних газів і глушником відпрацьованих газів з вбудованим каталізатором. Конструкція двигуна дозволяє без істотних витрат досягти показників Євро-5. Двигун агрегатований з однодисковим зчепленням MFZ 430 і коробкою передач 9JS150ТА. За бажанням замовника на шасі можуть встановлюватися двигуни компаній Weichai або Cummins.

Шасі КрАЗ Н12.2М має таку ж, як і у своїх попередників, надійність і міцність, при цьому воно більш маневрене, ефективне і ергономічне. Його можна буде використовувати як базу під установку більше 30 спеціальних надбудов масою до 10 т для застосування в міському циклі.

Розширюючи модельний ряд новою перспективною технікою, ПАТ «АвтоКрАЗ” планує забезпечити потребу внутрішнього ринку в мобільних, малотоннажних спеціальних автомобілях вітчизняного виробництва.