«АвтоКрАЗ» розширює лінійку самохідних шасі

Головною особливістю нової моделі, що отримала назву КрАЗ-«Атлант», стало розташування силового агрегата в задній частині автомобіля. Таке компонування затребуване для різних видів військової техніки, і аналогічних пропозицій на ринку від автомобільних брендів не так багато. А їх ціна на подібні спеціальні модифікації досить часто змушує бронебудівельників і спецнадбудовників самостійно доопрацьовувати стандартні автомобільні шасі, що не кращим чином впливає на якість та робочі характеристики кінцевого виробу.

«КрАЗ» вирішив відгукнутися на потреби ринку та запропонувати універсальну готову шасі-платформу з сучасними компонентами, при цьому поборотися за краще на ринку співвідношення ціни та якості, а також технічних параметрів.

Основні переваги новинки із заднім розташуванням силового агрегата:

— збільшена робоча зона екіпажа зі зменшеною висотою загального профілю автомобіля;

— можливість збільшити фронтальний балістичний захист виробу;

— значний кліренс 400 мм;

— система автоматичного регулювання і підтримки тиску в шинах;

— високоефективні дискові гальма з системою ABS.

— шасі вже у базовій версії укомплектоване незалежною підвіскою, днищем із протимінним захистом для рівнів 2-3 по Stanag 4569.

Як повідомляє прес-служба заводу, розробка новинки вже на завершальній стадії і «АвтоКрАЗ» готовий запросити до співпраці виробників бронетехніки та спеціальних надбудов для розгляду нової платформи в якості базового шасі для своїх продуктів.