Новини

АвтоКрАЗ під санкціями

Приватне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ», єдиний в Україні виробник великовантажних автомобілів, який має замкнутий технологічний цикл виробництва, потрапило до російського списку санкцій. Також в цьому списку фігурує ТОВ «Зовнішньоторговельна фірма КрАЗ», створена в 1991 році для оптимізації роботи на зовнішніх ринках і концентрації експортної діяльності КрАЗу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Санкції були введені 1 листопада Постановою Уряду РФ №1300 відповідно до указу президента Росії, підписаного 22 жовтня.

Обмежувальні економічні заходи Москви торкнулися 68 українських компаній і 322 громадян України.

Рахунки, цінні папери та майно учасників списку санкцій, розташовані в Росії, підлягають блокуванню. Також заборонено виводити капітал громадян і компаній за межі Російської Федерації.

У Кремлі повідомили, що рішення прийнято “у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву, дії України, пов’язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації”.

Нагадаємо, що після анексії Криму і початку військових дій на Донбасі, Україна ввела санкції проти 1228 російських громадян і 468 компаній.

У травні цього року президент України ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони, яке розширювало санкції щодо російських юридичних і фізичних осіб і продовжувало дію санкцій, введених в попередні роки.

Back to top button