Новини

«АвтоКрАЗ» – найбільший в регіоні і Кременчуці платник податків

Національний виробник вантажної автотехніки з замкнутим технологічним циклом виробництва – ПрАТ «АвтоКрАЗ», як і раніше в лідерах Кременчука та Полтавщини із сплати податків до різних бюджетів. У 2018 році загальні бюджетні платежі підприємства склали майже 181 млн.грн. При цьому до держбюджету Кременчуцький автозавод перерахував близько 121 млн. грн., що на 11% більше аналогічного показника в 2017-му. У цій сумі єдиний соціальний внесок склав 45,5 млн.грн., ПДВ – 74 млн.грн.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Донорські вливання «КрАЗу» до бюджетного фонду Кременчука також зросли на 12,5% – майже до 60 млн.грн. Найбільші показники у цьому виді платежу складають: 37,7 млн. грн. – податок із доходів фізичних осіб (зростання до 2017 року на 16%), орендна плата за землю – 18,6 млн.грн. і близько 3,2 млн.грн. – військовий збір.

ПрАТ «АвтоКрАЗ» у 2018 році в повному обсязі виконало свої зобов’язання перед державою із відрахувань податків, незважаючи на падіння машинобудівної галузі і зовнішні фактори, що впливали на стабільну роботу підприємства. Український виробник, як і раніше, вважає, що збільшити відрахування до державного і місцевого бюджетів можна за рахунок підтримки підприємства бюджетними закупівлями, у першу чергу, замовленнями техніки спеціального призначення для військових за кошти військового збору і комунальної техніки за рахунок місцевих бюджетів. У той час, як виробничі потужності заводу дозволяють виробляти понад 500 од. на місяць, їх завантаженість складає менше ніж 20%.

Свої соцзобов’язання в 2018 році «АвтоКрАЗ» також виконав у повному обсязі. Тричі протягом року підвищувалася заробітна плата працівників, яка на грудень 2018 року, в еквіваленті повного робочого місяця, у середньому по підприємству склала 7073 грн. (зростання до аналогічного показника 2017 року – 18%).


Back to top button