Новини

Автоконцерни зупиняють продажі в Росії

Падіння рубля подібно “кривавій лазні” для автовиробників, що продають автомобілі в Росії, так прокоментував ситуацію з автобізнесом в РФ перед журналістами глава Renault-Nissan Карлос Гон в Токіо, повідомляє Reuters.

Nissan і Renault припинили приймати замовлення на ряд моделей в Росії і збираються піднімати ціни, якщо рубль продовжить падіння.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У той же час Гон зазначив, що він як і раніше впевнений у майбутній стабілізації російського ринку, але різка девальвація рубля ускладнює довгострокове планування компанії.

Як раніше стало відомо, продажі в РФ призупинили GM і Jaguar Land Rover. За словами представників компаній, продажі будуть відновлені, як тільки рубль стабілізується і буде розуміння формування ціни. Ряд дилерів також зупиняли продажі. При цьому на очікуванні зростання цін у грудні продажі автомобілів різко зросли, що призвело до дефіциту автомобілів на складах і в дилерських центрах.

Напередодні німецький автоконцерн BMW почав перенаправляти частину призначених для Росії автомобілів на інші, більш перспективні ринки, повідомляють в компанії.

Також німецький автовиробник Audi зупинив всі відвантаження автомобілів в дилерські центри в РФ до стабілізації ситуації з рублем. Призупинені відвантаження з центрального складу в Москві, поставки будуть відновлені, як тільки курс стабілізується, повідомляють в компанії.

Back to top button