Новини

Автодилери США добиваються закриття автомагазину Tesla

Асоціація автодилерів шт. Джорджія направила місцевій владі офіційну вимогу відкликати ліцензію компанії Tesla на продаж автомобілів в цьому штаті.

Суть претензії полягає в тому, що компанія Tesla Motors продала через свій фірмовий магазин (єдиний в Джорджії) в 25 милях від Атланти 173 автомобіля. У той же час, дилери вважають, що законодавство штату забороняє продавати автомагазину більше 150 авто на рік. Настільки очевидне, на думку автодилерів, «порушення» не повинно бути залишено безкарним, а кращим покаранням у даному випадку вони вважають відгук ліцензії.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На думку автомобільного експерта Стівена Ланга (Yahoo News) таким чином автодилери Джорджії намагаються змусити компанію Tesla продавати електромобілі через їх мережі. Це, природно, призведе до подорожчання електромобілів Tesla, що не вигідно ні споживачам, ні державі – на сьогоднішній день Tesla вважається найбільшим роботодавцем Каліфорнії і найдинамічнішою «автомобільною» корпорацією США.

Слід також відзначити, що завдяки каліфорнійської компанії Сполучені Штати зробили технологічний ривок і усунули відставання від японських компаній в області розробки і виробництва електромобілів.

Back to top button