Новини

Автобуси ЗАЗ підвищують стандарти обслуговування на міських маршрутах Києва

Запорізький Автомобільний Завод запропонував ринку новий високотехнологічний, зроблений по європейських стандартах, автобус середнього класу ЗАЗ А10С30 місто. Тепер автобуси з логотипом ЗАЗ все частіше з’являтимуться на лініях міського суспільного транспорту. 

Технічне переозброєння парків сучасними автобусами середнього і великого класів, на думку фахівців, вирішує проблему безпеки і якості обслуговування пасажирів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Автобус А10С30 – міський низькопідлоговий автобус середнього класу, призначення якого –  перевезення в межах міста. Загальна пасажирська місткість автобуса – 60 чоловік, сидячих місць 24. Головна перевага автобуса – його практичний і просторий салон. Великі посадочні майданчики оснащені 2-х ярусними поручнями, розрахованими на людей різного зросту. Крім того, автобус сконструйований з врахуванням потреб пасажирів з обмеженими фізичними можливостями: салон обладнаний спеціальним відкидним пандусом для заїзду інвалідних колясок. А поєднання низької підлоги та двостулкових середніх дверей забезпечує зручний і легкий вхід/вихід пасажирів з салону.

Плавний та стійкий рух автобуса відбувається за рахунок пневматичної підвіски, яка автоматично підтримує заданий дорожній просвіт, незалежно від навантажень. Автобус, що обладнаний електронним покажчиком маршруту, є кращим рішенням транспортної задачі для жвавих міських вулиць. 

Гарантійний термін експлуатації становить 2 роки або 100 000 км пробігу. Сервісне обслуговування здійснюється  на всій території України.

Back to top button