Новини

Серпневий ринок нових легкових авто збільшився на 63 відсотки

Український ринок нових легкових автомобілів закінчив серпень з результатом 5 630 зареєстрованих продажів, повідомляє асоціація “Укравтопром”. Таким чином, попит на нові автомобілі виріс як у відношенні до попереднього місяця (+1,5%), так і до серпня минулого року (+63%). А всього за минуле літо українську прописку отримали 15 959 нових легкових автомобілів, влітку 2015 р. результат був 12 180 авто.

Найпопулярнішою маркою в останньому літньому місяці 2016 року стала Toyota, її результат 678 проданих авто. У порівнянні з серпнем 2015 року продажі Toyota в Україні збільшилися на 31 відсоток.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Друге місце в рейтингу вподобань українців посіла французька марка Renault, яку обрали 552 покупці. Свій серпневий результат Renault покращила на 75 відсотків.

На третьому місці Ford, продажі якого відносно минулого року зросли майже в 2,5 рази і досягли 423 од. Варто відзначити, що таку позицію в рейтингу Ford посів, в тому числі, завдяки сотні Fiesta, які пройшли в реєстраціях як автомобілі моделі MDFFVD українського походження. Ймовірно, тут мова йде про придбані київською владою авто для медичної сфери.

Volkswagen закінчив місяць з показником 412 авто, що втричі більше результату цієї марки за серпень 2015 року, це дозволило їй посісти четверту сходинку рейтингу.

Замикає ТОП-5 серпня KIA, машини якої отримали 402 реєстраційні номери, що на 122% більше ніж торік.

Титул найпопулярнішого автомобіля в минулому місяці дістався KIA Sportage. За нього своїми гаманцями проголосували 271 покупець.

Back to top button