AutoPROM.UA–2013

Розвиток автомобільної галузі України визначатимуть на вищому рівні під час конференції «AutoPROM.UA–2013» 4 листопада у Києві

Під час щорічної V Міжнародної конференції з розвитку автомобільної індустрії України «AutoPROM.UA–2013», що пройде 4 листопада 2013 року в готелі «Прем’єр Палац», представники вищих органів державної влади, іноземних інвесторів табізнесу автомобільної галузі планують висвітлити сьогодення та майбутнє України як учасника світового автопрому. Конференція пройде в межах чергового засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при Президенті України.

Конференція «AutoPROM.UA–2013», організаторами якої виступають Асоціація українських автовиробників «Укравтопром» і Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України, має на меті представити Україну як потужного та надійного ділового партнера, готового до плідної співпраці з міжнародними виробниками автомобілів, автозапчастин та автокомпонентів.

На порядку денному поставлені такі питання, як нова промислова політика України та курс на локалізацію виробництва в Україні як головний елемент довгострокової стратегії залучення інвестицій у розвиток автопрому, а також питання інновацій та альтернатив традиційним видам палива.

Серед спеціальних гостей конференції:

  • Азаров Микола Янович ? Прем’єр-міністр України
  • Прасолов Ігор Миколайович ? Міністр економічного розвитку і торгівлі України
  • Короленко Михайло Костянтинович ? Міністр промислової політики України
  • Гончарук Андрій Іванович ? Радник Президента України, Керівник Головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента України
  • Васадзе Таріел Шакрович ? Голова Ради Асоціації «Укравтопром», народний депутат України
  • Пол Шапіро ? Старший банкір, Відділ природних ресурсів, ЄБРР

Організатори доклали всіх зусиль, щоб зробити цьогорічну конференцію ще більш особливою і запросили до участі ексклюзивного гостя зі Сполучених Штатів Америки – компанію Tesla Motors, «гравця, що встановлює у світовій автомобільній індустрії свої правила», за словами видання The New York Times.

Зареєструватися на конференцію можна за посиланням:www.a7conferences.com/auto2013

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Катерини Кутсу, Медіа менеджеру A7 CONFERENCES
(тел. +38 093 600 2068, kate@a7conferences.com ).