Заходи

AutoPROm 2013

Розвиток автомобільної галузі України визначатимуть на вищому рівні під час конференції «AutoPROm 2013» 4 листопада у Києві.

Під час щорічної V Міжнародної конференції з розвитку автомобільної індустрії України «AutoPROm 2013», що пройде 4 листопада 2013 року в готелі «Прем’єр Палац», представники вищих органів державної влади, іноземних інвесторів табізнесу автомобільної галузі планують висвітлити сьогодення та майбутнє України як учасника світового автопрому. Конференція пройде в межах чергового засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при Президенті України.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Конференція «AutoPROm 2013», організаторами якої виступають Асоціація українських автовиробників «Укравтопром» і Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України, має на меті представити Україну як потужного та надійного ділового партнера, готового до плідної співпраці з міжнародними виробниками автомобілів, автозапчастин та автокомпонентів.

На порядку денному поставлені такі питання, як нова промислова політика України та курс на локалізацію виробництва в Україні як головний елемент довгострокової стратегії залучення інвестицій у розвиток автопрому, а також питання інновацій та альтернатив традиційним видам палива.

Серед спеціальних гостей конференції:

  • Азаров Микола Янович – Прем’єр-міністр України
  • Прасолов Ігор Миколайович – Міністр економічного розвитку і торгівлі України
  • Короленко Михайло Костянтинович – Міністр промислової політики України
  • Гончарук Андрій Іванович – Радник Президента України, Керівник Головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента України
  • Васадзе Таріел Шакрович – Голова Ради Асоціації «Укравтопром», народний депутат України
  • Пол Шапіро – Старший банкір, Відділ природних ресурсів, ЄБРР

Зареєструватися на конференцію можна за посиланням:

www.a7conferences.com/auto2013

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Катерини Кутсу, Медіа менеджеру A7 CONFERENCES (тел. +38 093 600 2068, kate@a7conferences.com).


Back to top button