НовиниСвіт

Audi зупинить виробництво на головному підприємстві в Інгольштадті через брак мікросхем

Компанія Audi змушена призупинити роботу свого головного підприємства в місті Інгольштадт через проблеми з поставками електронних компонентів.

Повідомляється, що робота буде зупинена до кінця серпня, а потім, у вересні, компанія буде змушена значно урізати виробничий графік. Це призведе до того, що близько 6 тисяч співробітників підприємства будуть переведені на скорочений робочий день.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Обмеження виробництва торкнеться і підприємства в Неккарзульмі, на якому на скорочення робочого часу переведуть близько 4-х тисяч співробітників.

Також компанія введе кілька незапланованих вихідних у вересні. Однак в німецькій компанії також готуються до того, що поставки чіпів налагодяться і потрібно буде вводити додаткові зміни в вихідні дні.

У першій половині поточного року дефіцит з поставками мікросхем привів до того, що Audi не вдалося відвантажити близько 50 тисяч автомобілів, на які були оформлені замовлення.

Проблеми дефіциту електронних компонентів торкнулися всієї автомобільної промисловості і продовжують залишатися стримуючим фактором для автовиробників.

Source
mobile-review.com
Back to top button