НовиниСвіт

Audi виділить на електрифікацію своїх автомобілів до 50 млрд євро

Сума, яку до 2025 року витратять в компанії Audi на електрифікацію і гібридизацію автомобілів, збільшена з 35 до 50 мільярдів євро. Про це повідомляє прес-служба автовиробника.

На даний момент Audi спільно з Porsche ведуть роботу зі створення платформи Premium Platform Electric (PPE) на основі «візку» MEB. На розробку платформи керівництвом компанії виділено 15 млрд євро. З них дві третини будуть витрачені на розробку електричного «візку», а решту грошей підуть на створення платформи для гібридних авто.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Крім того, Audi планує створити своє автомобільне програмне забезпечення. Цим займається група Car. Software Organization під керуванням Маркуса Дюсманна. Нова операційна система буде забезпечувати необхідні базові опції у всіх моделях концерну. Також група Дюсманна буде займатися створенням систем автоматизованого водіння і додаткового штучного інтелекту.

Раніше стало відомо, що автовиробник Audi і китайська держкомпанія FAW уклали угоду зі створення підприємства для спільного виробництва електрокарів на «візку» Premium Platform Electric.

Source
regnum.ru

Back to top button