Новини

Audi у вересні скоротить виробництво через “дизельний скандал”

Німецький автовиробник Audi, що входить до складу концерну Volkswagen, змушений буде обмежити виробництво автомобілів з вересня цього року у зв’язку із “дизельним скандалом”.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

“За даними джерела телерадіокомпанії Bayerischer Rundfunk, причиною скорочення виробництва стало те, що з вересня цього року у Audi буде дозвіл на виробництво лише частини моделей, які задовільно пройшли всесвітньо узгоджену процедуру випробувань легкових автомобілів (WLTP) для визначення витрати палива і викидів вихлопних газів”, – йдеться в повідомленні.

Скорочення виробництва торкнеться зокрема автомобілів моделей A5 і A4. У середньому в період з вересня до кінця року щодня їх виробництво буде скорочуватися на 300 одиниць. Крім того, в грудні підприємство піде на різдвяні канікули на тиждень раніше.

Раніше стало відомо, що в Німеччині проводяться розслідування у зв’язку з дизельним скандалом”. Було виявлено, що дизельні автомобілі кількох німецьких компаній, у тому числі Audi, оснащені програмним забезпеченням (ПО), занижающим реальні показники викидів шкідливих речовин.

Джерело: УНІАН

Back to top button