НовиниСвіт

Audi та китайський партнер запустять виробництво електрокарів за 3,3 мільярда доларів

Преміальний бренд Audi, що належить Volkswagen Group, та його китайський державний партнер FAW Group отримали схвалення китайської влади на початок будівництва спільного підприємства з виробництва електромобілів вартістю 3,3 мільярда доларів, йдеться у повідомленні влади.

Регулятор планування північно-східної китайської провінції Цзілінь повідомив, що роботи на заводі, який буде розташований у столиці провінції, місті Чанчунь, планується розпочати у квітні, і що компанії інвестують загалом 20,93 млрд юанів (3,29 млрд доларів США).

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За даними регулятора, завод розпочне виробництво у грудні 2024 року та зможе випускати 150 000 автомобілів на рік. У заяві також йдеться про те, що схвалення було дано 11 лютого, і що підприємство планує виробляти три електричні моделі, включаючи позашляховик Audi e-tron.

“Проект Audi FAW NEV є важливим наріжним каменем стратегії Audi з електрифікації в Китаї”, – сказав представник VW Group, підтверджуючи схвалення. «Будівництво заводу планується розпочати у другому кварталі 2022 року».

Audi підписала меморандум про порозуміння з китайською державною групою FAW у жовтні 2020 року. У ньому йдеться про спільне виробництво електромобілів преміум-класу в Китаї, найбільшому автомобільному ринку світу.

У листопаді Audi заявила, що завод відстає від графіка через затримку затвердження відповідними органами.

Audi також планує виробляти автомобілі спільно з шанхайським автовиробником SAIC Motor, щоб до 2025 на частку електрифікованих автомобілів припадала третина продажів в Китаї.

Source
speedme.ru
Back to top button