Новини

Audi збирається подвоїти виробництво автомобілів в Китаї

Німецький автовиробник Audi спільно з китайським партнером FAW (“Автомобільний завод N1”) планує збільшити обсяг випущених на китайському ринку автомобілів вдвічі протягом п’яти років. Про це йдеться в заяві компанії.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Таке рішення прийнято на тлі “прагнення світових виробників транспортних засобів до локалізації на найбільшому автомобільному ринку [в Китаї]”, вказується в повідомленні.

“До 2022 року компанія представить в КНР 10 нових моделей марки Audi”, – сказав глава Audi Руперт Штадлер, слова якого наводяться в повідомленні. Він також зазначив, що за прогнозами “2025 року близько 30% обсягу продажів компанії в КНР припадатиме на сегмент електромобілів”.

За словами топ-менеджера, автовиробник також має намір розширити лінійку автомобілів, що випускаються спільно з китайською компанією SAIC Motor Corp Ltd, і збільшити вдвічі штат інженерно-технічного персоналу Audi в Китаї. Точні терміни досягнення цих двох цілей Штадлер не позначив.

Audi входить до автомобільного концерну Volkswagen Group, який представлений в КНР підрозділом Volkswagen Group China, а також двома спільними підприємствами з китайськими автовиробниками Saic Volkswagen і FAW-Volkswagen.

Джерело: ТАСС

Back to top button