ДайджестМоделіНовиниТехнології

Audi Skysphere демонструє майбутній дизайн бренду (відео)

Німецька автомобілебудівна компанія Audi презентувала концептуальний електричний родстер класу люкс Skysphere.

Електричний родстер з відкритим дахом показує напрямок подальшого розвитку дизайну Audi, зауважують в компанії. При створенні концепту дизайнери черпали натхнення в кабріолеті Horch 853A, який був виготовлений у 1937 році в єдиному екземплярі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Технічною фішкою Audi Skysphere стала колісна база, яка за допомогою електричного приводу змінює свою довжину. Електродвигуни і механізм, керуючий елементами кузова і рами, можуть змінювати колісну базу автомобіля на 250 міліметрів. Одночасно з цим в межах 10 міліметрів регулюється і дорожній просвіт.

Електромобіль отримав систему автономного управління, що відповідає автопілоту четвертого рівня. Це означає, що електроніка повністю самостійно здатна керувати автомобілем. В автономному режимі рульове колесо і педалі прибираються в спеціальні ніші, звільняючи додатковий вільний простір в салоні.

Audi Skysphere демонструє майбутній дизайн бренду (відео)

Родстер приводиться в рух 632-сильним електродвигуном, встановленим на задній осі. Прискоритись з 0 до 100 км/год електромобілю вистачає всього 4 секунди, а заявлений запас ходу концепта – 500 км.

Back to top button