НовиниСвіт

Audi приступила до серійного виробництва електромобіля преміум-класу e-tron GT

Компанія Audi оголосила про старт серійного виробництва повністю електричного седана e-tron GT преміум-класу. Він стане першим електрокаром Audi, виробленим в Німеччині. Свій електричний кросовер e-tron компанія випускає в Бельгії.

Audi представила прототип e-tron GT в 2018 році, і він вже встиг привернути увагу користувачів завдяки появі у фільмі «Месники». Електромобіль буде випускатися на заводі з виробництва спортивних автомобілів Böllinger Höfe в Неккарзульмі, розташованому в землі Баден-Вюртемберг, де здійснюється складання середньомоторного спорткара Audi R8.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Напередодні запуску виробництва e-tron GT на заводі провели модернізацію, так як підприємство було розраховане на дрібносерійну збірку. Зокрема, тут було встановлено новий підвісний конвеєр, а також 34 роботи.

Повідомляється, що кузовні роботи автоматизовані на 85%. Збірка Audi e-tron GT здійснються на об’єднаній лінії разом з Audi R8, незважаючи на їх різні технологічні концепції, що є унікальним досвідом для автоконцерну Volkswagen AG.

Електромобіль e-tron GT побудований на платформі J1, створеної Audi у співпраці з Porsche, що використовує її для виробництва Taycan. Завод Böllinger Höfe вже виробляв plug-in гібриди для Audi, і його директор Гельмут Штеттнер (Helmut Stettner) вважає, що це допомогло їм швидше запустити e-tron GT у виробництво.

Source
3dnews.ru

Back to top button