НовиниСвіт

Audi припиняє розробку нових ДВЗ і оновить існуючі

Audi готується до майбутнього без значків TFSI, TSI і TDI на своїх автомобілях. Зараз вже не розробляються зовсім нові двигуни. Це означає, що наступного покоління двигунів внутрішнього згоряння не буде.

При цьому існуючі бензинові і дизельні силові агрегати отримають оновлення, щоб відповідати все більш суворим нормам викидів. Це не дивно, враховуючи, що марка з Інгольштадта оголосила про намір до кінця десятиліття перетворити основні моделі, такі як A4 і A6, в чисто електричні.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За словами прес-центру марки, оновити існуючі ДВЗ, щоб підготувати їх до більш суворих правил Euro 7, стане «величезною проблемою». Він пасивно-агресивно критикував Європейський Союз, стверджуючи, що навколишнє середовище мало виграє від цих більш чистих двигунів, які складно розробити, щоб задовольнити регулюючі органи.

Правила Євро-7 наберуть чинність тільки в 2025 році, і, оскільки Audi підготує свої двигуни до більш суворих законів про викиди, буде потрібен якийсь час, щоб ДВЗ був повністю виведений з експлуатації. Проте, W12 йде, хоча він може жити з деякою формою електрифікації в заміні Lamborghini Huracan.

Source
newsyou.info
Back to top button