МоделіСвітові автопрем'єри

Audi представила в Китаї несподіваний електромобіль

Концепт Audi Shanghai швидше за все є преміальної версією електричного семимісного кросовера Volkswagen ID.6

Audi зробила сюрприз для відвідувачів автосалону в Шанхаї. Крім електричного Спортбек A6 e-tron на стенді був представлений якийсь закамуфльований кросссовер з простим підписом Audi Concept Shanghai і недвозначним електромобільним дизайном.

Що це таке не зовсім зрозуміло. Але судячи по габаритам новинки, перед нами подовжена версія електричного кросовера Audi Q4 e-tron.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Варто пояснити, що китайські споживачі з великим задоволенням купують, по-перше, подовжені автомобілі, а по-друге машини з додатковими пасажирськими місцями. Так, наприклад, в Піднебесній існує навіть подовжена версія бензинового седана A4.

На тому ж автосалоні в Шанхаї концерн Volkswagen представив подовжену версію повністю електричного кросовера ID.4, яку назвали ID.6. Це автомобіль, який може похвалитися або шістьма, або сім’ю посадочними місцями.

Судячи з усього, під ім’ям Audi Concept Shanghai ховається аналогічний електромобіль під маркою Audi. Якщо це так, то ми можемо припустити ті ж характеристики, що відповідають Volkswagen ID.6.

Отже, нас чекає батарея на 58 або 77 кіловат-годин і запас ходу в більш ніж 500 кілометрів за прийнятою в Китаї оптимістичною системі вимірювання NEDC. Цікаво ось що: у Volkswagen ID.6 максимальна сумарна потужність переднього і заднього електромоторів складає 306 к.с., а у соплатформенний Audi Q4 e-tron – тільки 294 к.с.

Back to top button