Новини

Audi та Hyundai стали партнерами у створенні водневих авто

Корейська Hyundai Motor і німецька Audi AG підписали довгострокову угоду, що передбачає обмін ліцензіями в сфері створення силових агрегатів. Мета автовиробників – підвищити ефективність розробок водневих автомобілів.

Розпочнеться співпраця з надання компанією Hyundai доступу до сучасних технологій, які були використані для створення силових установок автомобілів NEXO та ix35 FCEV. Audi також зможе використовувати структуру поставок вузлів і деталей компанії Hyundai.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Віце-президент Hyundai Motor Company Юсун Чунг заявив: “Підписавши цей договір, ми ще раз довели, що одна з головних цілей нашої компанії – розробка безпечних водневих автомобілів. Такі моделі не тільки скоротять кількість шкідливих вихлопів на вулицях, а й відчутно спростять життя наших клієнтів. Ми переконані, що спільна робота з Audi AG продемонструє всьому світові важливість FCEV-технологій “.

У свою чергу, Петер Мертенс, представник компанії Audi AG, сказав, що водень – це найперспективніший варіант розвитку сфери безпечних автомобілів, а співпраця з Hyundai ідеально вписується в їхню стратегію роботи над FCEV-технологіями і неодмінно призведе до справжнього прориву в цьому напрямку.

Компанії домовилися проаналізувати можливість використання єдиних стандартів при створенні технологій, що використовуються в водневих автомобілях. Крім того, партнери планують стимулювати розробку профільних інновацій, а також прискорити процес створення нових FCEV-моделей.

 

За матеріалами: GaadiKey


Back to top button