Новини

Audi до 2020 року випустить три електромобілі

Компанія Audi до 2020 року має намір вивести на ринок три електромобілі. Як заявив голова компанії Руперт Штадлер, план компанії вже затверджений. До 2025 року електромобілі охоплюватимуть від 25 до 30 відсотків в загальному обсязі продажів Audi.

Крім того, Audi створює окрему компанію, SDS Company, яка займатиметься цифровими технологіями і системами автономного водіння. У Audi планують створити повністю автономний автомобіль. «Мова йде про роботизований автомобіль, в якому не будуть потрібні кермо і педалі, він стане ідеальним для пересування в міському трафіку», – заявив Штадлер в інтерв’ю Heilbronner Stimme.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Для того, щоб інвестувати в нові напрямки, Audi скоротить витрати в інших сегментах. Так, компанія може відмовитися від трьохдверного хетчбека А3. На думку Штадлера, відмова від даної версії не викличе відтоку клієнтів.

Першим електромобілем компанії, створеним в рамках нового плану, стане кросовер Audi Q6 e-tron. Кросовер створюється за мотивами концепту Audi e-tron quattro. Електрична силова установка концепт складається з трьох електродвигунів загальною потужністю 430 к.с. (320 кВт): один двигун приводить в рух передні колеса, два інших – задні. Розгін до 100 км/год займає у Audi e-tron quattro всього 4,1 секунди, а його максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 210 км/ч.

Живлення електродвигунів забезпечує комплект батарей ємністю 95 кіловат-годин. За словами представників Audi їх заряду вистачить на те, щоб подолати більше 500 кілометрів. Заряджати батареї можна від джерела постійного або змінного струму. Повний заряд на швидкій електрозарядці з вихідною потужністю 150 кВт триватиме всього 50 хвилин. В якості альтернативи Audi e-tron quattro має можливість бездротової індукційної зарядки.

Джерело: weua.biz

Back to top button