НовиниСвітСвітові автопрем'єри

Audi дебютувала зі своїм електричним суперседаном

На цьому тижні Audi представила свій флагманський електричний седан E-Tron GT.

У компанії заявили, що E-Tron GT, презентований на віртуальному заході, з’явиться у дилерських центрах США вже цього літа. Заявлена ціна електромобіля в базовій комплектації – 100000 доларів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Audi дебютувала зі своїм електричним суперседаном

Цінник більш продуктивної версії RS буде стартувати з позначки 139 900 доларів, це майже стільки ж, скільки просять за спортивний седан Tesla Model S Plaid Plus.

За оцінкою Audi, стандартна модель, з двома двигунами – по одному на кожній осі, видає в сумі 469 кінських сил. Компанія заявляє, що автомобіль може розігнатися до 100 км/год за 4,1 секунди, а його максимальна швидкість – 245 кілометрів за годину.

Версія RS з більш потужним заднім двигуном видає до 590 кінських сил, розганяється до 100 км/год за 3,3 секунди. Максимальна швидкість RS – 250 км/год.

Що стосується запасу ходу, в Audi стверджують, що E-Tron GT може проїхати 238 миль (383 км.) без підзарядки, а модель RS – 232 милі (373 км). За даними виробника, з допомогою швидкої зарядки постійним струмом автомобіль може збільшити запас ходу за п’ять хвилин на 100 км і зарядити акумулятор з 5% до 80% всього за 22 хвилини.

E-Tron GT отримує стандартне оздоблення салону без шкіри, замість цього використовуються перероблені і синтетичні матеріали, хоча покупці можуть додати шкіру в якості опції.

Audi дебютувала зі своїм електричним суперседаном

Серед відомих опцій – чотириколісне рульове управління, модернізовані фари, проекційний дисплей, масажні сидіння, адаптивна пневматична підвіска і дах з вуглецевого волокна для моделі RS.

До 2025 року Audi планує зробити 30% свого модельного ряду в США повністю електричними або гібридними.

Back to top button