Моделі

Audi буде робити преміальні електрокари разом з китайцями FAW

Компанії створять спільне підприємство з випуску машин на платформі PPE

Компанії Audi і FAW підписали меморандум про взаєморозуміння з метою в майбутньому створити спільне виробництво електрокарів в Китаї. У повідомленні німецького автоконцерну дивує уточнення щодо того, на якій платформі будуть будуватися електромобілі. Це створювана з Porsche архітектура PPE.

Audi вже випускає електромобілі в Китаї, причому саме з FAW, на спільних підприємствах з Volkswagen. Однак поки це одна єдина модель, кросовер Q2 e-tron на базі бензинової модифікації. За межами Китаю цей електромобіль практично невідомий.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Платформа PPE є преміальною, що навіть зазначено в її назві. Вона передбачає 800-вольтную систему і можливість зарядки струмом потужністю 350 кіловат. Таким чином, в Audi підтвердили свою впевненість в тому, що в Китаї очікується попит не тільки на масові, а й на дорогі електрокари.

Що стосується більш доступних моделей, то Audi вже показала сімейство кросоверів Q4 e-tron, побудованих на більш простий архітектурі Volkswagen MEB. Цілком ймовірно, що їх складання також організують в Китаї, але на інших підприємствах.

Початок виробництва електромобілів на базі PPE спільно з FAW планується на 2024 рік.


Back to top button